17 Ağu 2012

Çok Pis Zengin Olmalıyım


Çok pis zengin olunca yapacağım şeyler.

1. “Yeni müzik” bulucu kiralamak
Çok üşendiğim ama deliler gibi ihtiyaç duyduğum yeni bir müzik grubu ya da albümü bulma eylemini benim için gerçekleştirecek bir çalışanım olacak. Şöyle bir muhabbet rahatça dönebilmeli.
Çalışan: Bugün nasıl bir müziğe ihtiyaç duyuyorsunuz mösyo?
Ben: Biraz böyle dııız dızzz dız dızzz dıtttt dızzz dın dın dın tarzı olsun lütfen.
Çalışan: Derhal efendim!!

2. Dandik eski püskü arabalar alıp, gerzek arabalara çarpmak
Mesela ağzına kadar dolu bir park yerinde iki arabalık yeri hunharca kullanan tek bir araba gördük. Getireceğim yedekteki eski püskü arabayı laaaps diye arkadan önden nasıl parketiyse artık o arabaya çarpıp orada bırakacağım. Tatmin level: infinity.
Bu arabaları yolda aheste aheste giden, artizlik yapıp yol vermeyen, dönerken sinyal vermeyen kısaca göt gibi araba kullanan şoförlere çarpmak onlara unutamayacakları bir ders vermek için de kullanabilirim.

3. Yeşil ışık yanar yanmaz kornaya abanan taksi ve dolmuş şoförlerine her kornaya basışlarında elektroşok verilmesini sağlayan yasayı meclisten geçirmek
Başlık gayet açık tek yapmam gereken meclise nüfuz etmek; çok pis zengin olunca zor olmasa gerek. Gelecek nesiller heykelimi yaptıracaklar bu proje için.

4. Sinyal verdirici
Arabanın sinyal kolu bir tarafına kaçtığı için sinyal ver(e)meyen şoförlerimiz için böyle bir alet icat etmek ya da ettirmek. Nasıl çalışacağını henüz düşünmedim ama çok elzem bir alet orası kesin.

5. Helikopter
Helikopter kesin olmalı, kesin alacağım.

6. Hafızayı sildirmek
Yazıdan da anlaşıldığı gibi psikolojimi bozan trafikte çektiğim onlarca anıyı sildirmeliyim.

2 yorum:

 1. ya o çalışanları bana da gönder arada litfeen :( fakirim ama biraz da ben oynayayım, sen hep oynarsın zaten aslkjdlasjf

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çalışan: Bugün nasıl bir müziğe ihtiyaç duyuyorsunuz mösyo?
   Ben: Bugün Geowyns matmazeller için çalışacaksın.
   Çalışan: Derhal efendim!!

   alfhdjsklhfjdsl

   Sil